Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz

Atık olarak toplanan kağıtlar fabrikada çeşitli temizlik işlemlerinden geçirilmektedir. Ağırlıklı olarak zımba telleri ile toplanan atık kağıtlar bu sayede zımba tellerinden arındırılarak diğer işlemlere hazır hale getirilir.

Her gün 350 ağacın kesilmesini önlüyoruz. bize destek olun.

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik, daima olma yetisi olarak ifade edilir. Biyosferin ve uygarlığın, daima olma yeteneğini ifade eden sürdürülebilirlik; kaynakların sömürülmesi, teknolojik gelişmelerin yönlendirilmesi, yatırımların yönü ve kurumsal değişimin iç içe olduğu dengeli bir ortamda, devamlılığım ve değişimin sağlanmasıdır.

Neden Önemlidir

Tüketicilerin bir takım ihtiyaçların karşılanmasına yardımcı olurlar. Tüketiciler ise tükettikleri ürünleri doğaya bırakırlar ve bu ürünler çevreyi kirleterek çevre kirliliğine yol açarlar. Doğal kaynakların kısıtlı olması sebebiyle bunları kullanırken, gelecek nesilleri göz ardı etmemeli ve ihtiyacımızın dışındaki hammaddeleri kullanılmayarak, gelecek nesillere de yaşam alanı bırakılmalıdır.

Kağıt Atıklarınızı Alırız

01

İşleme Tesisimizde Tekrar Kullanılacak Hale Gelir

02

Yeniden Kağıt Olarak Kullanılmaya Hazır Olur

03

Hakkımızda Söylenenler

Bağlantıda olduğumuz kişilerin; Sarp Kağıt ve geri dönüşüm için söyledikleri

Kullandığımız ve işi biten her şey çöp müdür? Belli bir zahmet ile üretilen ürünler işleri bittiğinde çöpe mi dönüşür. İşte geri dönüşüm gerçeği burada başlıyor. Her şey çöp değildir aslında hiç bir şey çöp değildir.

Ayşe Yılmaz Sosyal Gönüllü

Geri dönüşüm sayesinde hem yeşile zarar vermiyoruz hem de daha az doğadan ham madde sağlamak zorunda kalıyoruz.

Canan Kurt Sosyal Gönüllü

    Bültenimize Kayıt Olun

    Güncellemelerden haberdar olmak için kayıt olabilirsiniz.

    Geleceğimizi Kurtaralım.

    Bize yazın.

    Formu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.